serkan tilki (los angeles california) ,   boynu bukukler sarkisini dinlemek isterdim ...    |           Hüseyin (antakya ) ,   Ceylandan maralım...    |           Murat Mert (İskenderun) ,   Selam radyo ailesi sizi dinlemekten cok memnunuz siradaki parcayi cok sevdigim esim haticeye ve biricik oglum yigide gelsin iyi aksamlar radyo ailesi sizleri seviyoruzzz <3...    |           asi kz (İstanbul ) ,   GökHan güneye artk gelsene Bu parca Abdülh a gelsin...    |           Halil (SİVAS) ,   Sıradaki parça şarkışla sanayi sitesinde çalışan değerli arkadaşım sayit e gelsin. İyi yayınlar...    |           Songül boncuk (Hatay iskenderun) ,   Slamun aleyküm ben hatay iskenderun 'dan oğuzhan koç 'tan küs me aska şarkısını istiyorum iyi yayinlar...    |           mehmet (suudi Arabistan riyad tan) ,   Hatay radyoya hatay daki eşime çocuğuma aileme kısacası tüm memleketi me selamlar olsun...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 
 

ibrahim Erkal ın Son Durumu Nedir?

 

Ünlü Sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise " Durumunda maalesef bir iyileşme yok Yok Dedi..

ibrahim Erkalın tedavisinin sürdüğü hastaneden yapılan açıklamada, "Beyin kanaması ön tanısı ile  salı gününden bu yana  tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan İbrahim Erkalın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin devam ettiği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir" denildi.  

SAĞLIK BAKANI SON DURUMU AÇIKLADI

Sağlık Bakanı Recep Akdağ ise İbrahim Erkalın son durumu için şu açıklamayı yaptı: "Maalesef insanları mutlu edebilecek haber bu hususta ben de veremiyorum. Hastane gerekli açıklamaları yaptı. İbrahim Beyde ciddi bir beyin kanaması ve çarpmadan mütevellit ilave bir başka çeşit kanama meydana gelmişti. Durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Bulunduğu hastanede yoğun bakımda yatıyor ama yattığına kıyasla bir iyileşme durumu maalesef yok." 

EŞİ DE FENALAŞTI

Öte yandan 10 gün önce üçüncü çocuğuna baba olan İbrahim Erkalın eşi Filiz Akgün de bir an olsun yoğun bakımın kapısından ayrılmıyor. Sabahın haberine göre dün fenalaşarak baygınlık geçiren Filiz Akgün başka bir odada tedavi altına alındı. Akgün, verilen serumun ardından toparlanınca yeni doğan bebeğinin yanına gitti.

Geçmiş olsun ibrahim Erkal Allah Acil Şifalar Versin.

 
Tarih       : 14 Nisan 2017
 
 

                                                                                 Radyo HaTaY  | Copyright © 2016 | Tüm Hakları Saklıdır.                                                   DJ İstek Paneli Girişi

Hatay Forum Radyo Dinle, Şarkı Sozleri, Burc FM

 RADYO HATAY 7 / 24 Saat Canlı Yayın Yapmaktadır.

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur